Outdoorzona.cz

Batohy Husky – výprodej

Zjistili jsme, že specializovaný internetový obchod s outdoorovým vybavením Trekshop.cz nyní zahajuje akci na outdoorové batohy od firmy HUSKY.

Nejenom že byl zahájen výprodej batohů ze starších kolekcí, ale zároveň se v nabídce objevily nové modely pro letošní sezónu. Některé outdoorové batohy se drží klasického designu a nijak nevybočují z řady, většina je však zcela nových a jsou opravdu velmi povedené. Velké trekingové batohy o objemu 50 až 70 litrů v Husky rozšířili o nové modely. Je to typ Ranis 70, Ribon 60 anebo oblíbený Samont 70+10 l. Ten je zvláštní tím ,že jeho součástí je ještě odepínatelný batůžek o objemu 10 litrů, který určitě využijete i na samostatné výlety. Mezi další povedené batohy patří například expediční model GAPER 80. Jako ostatní expediční batohy této značky má anatomicky tvarovaný a posuvný zádový systém s duralovými výztuhami. Na jedno až třídenní treky můžete využít například model Gust 50l, který se dělá i v moderní růžovo-fialové barvě, což ocení především děvčata.


Batohy Husky z aktuální kolekce


Mezi menšími modely zaujmou například batohy Husky Stingy 28, nebo BALOT 12. Ty využijete na běžné nošení, na výlety, do školy, ale třeba i na cyklistiku. Nechybí u nich anatomicky tvarovaná záda a příprava a vývod na camel bag. Pláštěnka je pak součástí téměř všech modelů od Husky.


Zdroj obrazového materiálu: http://www.trekshop.cz

Autor článku: Ondra Potočný

Všechny informace jsou platné ke dni publikování 18.03., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Outdoor vybavení
TOPlist