Outdoorzona.cz

Cyklistické oblečení pro všechny

Jaro už klepe na dveře a přípravy na cyklistickou sezónu jsou v plném proudu. Pokud se na silnicích chcete cítit jako profesionál, pak je pro Vás cyklistické oblečení Kalas tou správnou volbou.

Firma Kalas je současnou jedničkou nejen na trhu České republiky, ale i celé střední a severní Evropy, a disponuje více jak dvaceti lety cenných zkušeností, po které úspěšně plní přání svých zákazníků. Nejlepší referencí je pro nás spolupráce s českým a švédským národním cyklistickým týmem a pravidelná účast na Letních olympijských hrách.

Cyklistické oblečení Kalas se vyrábí pomocí moderních technologií za použití těch nejlepších materiálů. Spolupráce se špičkovými sportovci při vývoji produktů a použití vysoce funkčních materiálů umožní i Vám cítit se jako profesionální jezdec, nehledě na to, jak často na silnici vyrazíte. Víme, že cyklistika je náročný sport a proto dbáme na kvalitní zpracování. Naše oblečení je šito tak, aby nepřekáželo a nabízelo optimální ventilaci.

Naše dlouholeté zkušenosti a široká nabídka produktů nám umožňují splnit téměř jakýkoliv Váš požadavek. Pokud byste si nevybrali z našich atraktivních designů, nabízíme Vám unikátní možnost tvorby vlastního designu, díky kterému si jízdu ještě více užijete. Naše produkty obsahují reflexní prvky, takže už nebudete limitovaní ani tmou!


Ať už jste profesionální jezdec nebo rekreační sportovec, nenechte přípravu na blížící se letní sezónu na poslední chvíli. Ještě dnes navštivte naše stránky s novou cyklistickou kolekcí nejen pro Vás, ale celou Vaší rodinu.


Internetový obchod: eshop.kalas.cz

Autor článku: Ondra Potočný

Všechny informace jsou platné ke dni publikování 16.04., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Outdoor vybavení
TOPlist