Outdoorzona.cz

Kvalitní maskovací obleční pro lovce a myslivce značky Cabela´s

Myslivci se starají o to, aby v českých lesích byl život zvěře v rovnováze a les pro ni byl co nejpřirozenějším prostředím. Činnost myslivců zahrnuje nejen chov zvěře, ale logicky také lov. Právě lovem totiž myslivci korigují stav různých druhů zvěře tak, aby v přírodě byla zachována rovnováha.

Myslivost má v Česku dlouhou tradici a historii. Každý myslivec, který jde na lov, musí dbát na to, aby lovil v duchu zásad, které jsou s myslivectvím spojeny a které rovněž vyžadují tuzemské zákony. Co nás však zajímá nejvíce, myslivci musejí do přírody chodit dobře oblečeni a vybaveni.


Lov je nedílnou součástí myslivosti

Každý, kdo se zabývá myslivectvím, lovectvím a lovem obecně, jistě dobře ví, jak je důležité mít na sobě kvalitní a také pohodlné oblečení. Lovec nemůže vyrazit do lesa na honitbu ve svítivých kalhotách a civilním oblečení, které běžně nosí ve městě či na vsi. Nesplynul by s přírodou a jen těžko by nějakou zvěř ulovil. Právě splynutí s okolím je velmi důležité, myslivec se tak snáze dostane do blízkosti zvěře, kterou pak může ulovit. I proto se hojně využívá maskovací oblečení, které imituje barvy listí a půdy, tedy obecně toho, jak to vypadá v lese a přírodě. Výjimkou jsou pouze spoleřné naháňkové lovy, kde naopak kvůli bezpečnosti žádoucí, aby se lovci navzájem viděli. Tyto lovecké overally jsou ve výrazných oranžových a červených reflexních barvách.

Kvalitní maskovací oblečení, zejména lovecké bundy a kalhoty, vyrábí americká značka Cabelas´s. Lovecké potřeby Cabelas´s jsou dnes využívány lovci a myslivci po celém světě. Nyní mají i čeští myslivci možnost pořídit si maskovací bundy a další druhy oblečení značky Cabelas´s, a to díky internetovému obchodu HFOshop.cz – myslivecké potřeby a lovecké oblečení.Hlavní přednosti maskovacího oblečení Cabelas´s

A jaké jsou hlavní přednosti maskovacího oblečení Cabelas´s? Bundy a kalhoty, které jsou vyrobeny v maskovací verzi, umožňují myslivci dostat se blíže ke zvěři, aniž by byl zpozorován, nebo právě svým vzhledem poutal zbytečně moc pozornosti. Maskování v lese má dlouhou tradici, vždyť jej využívali již naši předci před mnoha sty a tisíci lety. V dnešní době jsou maskovací bundy, kalhoty, klobouky a další doplňky dovedeny takřka k dokonalosti. Lze si dokonce pořídit maskovací oblečení pro různé druhy lesů, pro různá roční období apod. Maskovací oblečení Cabelas´s nabízí možnost dokonalého splynutí s přírodou a tím i vyšší šanci pro myslivce k tomu, aby se dostal do nejtěsnějšího možného kontaktu se zvěří, aniž by ji vyplašil.


Eshop s nabídkou produktů Cabela´s: http://www.hfoshop.cz/

Autor článku: Ondra Potočný

Všechny informace jsou platné ke dni publikování 10.01., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Outdoor vybavení
TOPlist