Outdoorzona.cz

MTB Enduro nabízí neopakovatelné momenty a zážitky

Moderní celoodpružená kola s vysokými zdvihy umožňují opravdu každému zažít neopakovatelnou atmosféru a svobodu při trailové, nebo enduro jízdě. Pro mnoho lidí se jedná o fascinující sportovní odvětví prolínající se až do životního stylu.

Vybrali jsme pro vás několik ukázek, které odhalují krásu volné jízdy v přírodě, nesvázané žádnými pravidly. Videa vás seznámí nejen s ježděnými terény, ale trochu poodhalí i špičková používaná kola, bez kterých by traily nikdy nebyli takovým požitkem.Video z českých Brd od party BikeandRide.cz testující model kola Ghost Cagua 6590, aneb jak strávit krásný den v přírodě kousek od Prahy. Zážitek kombinující adrenalin a s pohodovým výletem, který má na dosah ruky každý z nás.

Pokud se o tomto kole chcete dozvědět více, velmi podrobnou recenzi naleznete také na portále freeride.cz.Co vše lze s Enduro koly zažít názorně předvádějí jezdci na krásných stezkách v okolí města Vancouver.Inovovaný Allmountain model Lapierre Zesty 2014 v akci. Špičkové kolo na trati a záznam jízdy viděné vlastním pohledem.


Lapierre Zesty ještě jednou, tentokráte v testu od uskupení BikeRadar. Ve videu se dozvíte, na co všechno je nutné při vývoji špičkového kola dbát.


Pro více informací o kolech i značkách je ideální navštívit oficiální weby dovozce na adresách: http://www.lapierre-bike.cz/ a http://www.ghost-bikes.cz/

Autor článku: Ondra Potočný

Všechny informace jsou platné ke dni publikování 08.04., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Outdoor vybavení
TOPlist