Outdoorzona.cz

Repasport je volbou kvality a jistoty

Mnozí se již nemohou dočkat a vyhlížejí bílou pokrývku hor. Nastává čas zimních radovánek, horkého grogu ve zkřehlých rukách a sjíždění kopců v krásných, širokých obloucích. A někdo se pustí do závodu se zemskou přitažlivostí, aby dokázal, že si uchoval z minulé sezóny kondici a zdraví. Přišel čas poohlédnout se po kvalitním zimním vybavení.

Světový Rossignol

Při vyslovení slova Rossignol trochu zamrazí v zádech. Světově proslulá značka vybízí k nefalšované radosti z pohybu. Pocit, že jezdíte na stejných lyžích jako nejlepší světoví závodníci alpských disciplín, zahřeje na duši a vybídne k následování. Lyže Rossignol jsou technickou špičkou svého oboru. Pěkně si říznout široký a rychlý oblouček s vlající šálou za zády nebo vytočit oblouček jako pravidelnou hyperbolu s přílivem nečekané energie. To je zážitek! Rossignol dává lyžaři pocit lehkosti, dynamiky a zralého lyžování.


Volkl nadchne i pobaví

Popustit tělo rytmu a rockovému stylu ježdění umožňují lyže Volkl s větším vykrojením. U klasiků zaboduje vnitřní dřevěné jádro, které zpevňuje a stabilizuje lyži. Pro mladé se tak nabízí známý styl krátkých zasekávaček a frajerského „ustrnutí“ na místě. Stačí se přiřítit k vleku a jedním pohybem zůstat stát před očima nechápajících lyžařů. Lyže Volkl mají bleskurychlou reakci, jsou zpevněné ocelí, aby poskytly zážitek z dokonalého sladění těla a jízdy.


Domovem je Chamonix

Kultovní lyžařské středisko poskytuje různorodý terén pro jakékoliv zimní dovádění. Sjet se dá zledovatělý svah stejně jako prašná sjezdovka. Dynastar jsou lyže s rodištěm v této nádherné kotlině Alp. Dlouhé sjezdovky mění svůj charakter, a proto pomocí technologie Dynapreg, musejí lyže reagovat na každou přírodní záludnost. Na lyže Dynastar se nelepí prašan, zatáčejí v jakkoliv hustém sněhu a na ledu perfektně drží. Jsou přítelem do nepohody a vyplavují starosti s výběrem vhodných lyží. Hodí se na každý povrch.


Myslet hlavou se vyplatí

A to nejen při nákupu. Ženy chtějí na horách vypadat dobře a zároveň se příliš neunavit na večeři při svíčkách. Lyže Head jsou ideálním partnerem, který nic nevyčítá a bezpečně vede tělo všemi nástrahami sjezdovek. Nohy se přece musí cítit lehce, uvolněně a přitom ukazovat zdravou fyzickou krásu. Kluznice Head není divoká a spíš stabilizuje. Doplněná karbonem je lyže Head pohodlná a snadno se s ní zatáčí.


Tecnica dobrého sjezdu

Boty Tecnica patří jen těm nejlepším. Broušení stylu se odehrává v pohodlí, dobře upevněné noze a ještě boty Tecnica napomáhají správnému držení těla. Jsou výrazem vkusu majitele a dobrým předpokladem pro zvládnutí všech pohybových kreacích na lyžích. Tepelné tvarování bot vyhoví každé noze a zabrání únavě. Lyžařské boty Tecnica se lehce zapínají a drží jako politik ve funkci.


Bez snowboardu ani ránu

Vyznavači snowboardu si jistě najdou mezi značkami Flow, Gravity, Head, Rossignol a Volkl své prkno, které znamená zasněžený svět. Někdo dá přednost klasickému twn-tip tvaru, aby se mohl pořádně nadechnout, a jiný zvolí sportovnější variantu. Snowboard vyhoví všem hravým typům, kteří se chtějí ležérně projet a užít si tolerance a točivosti v krásné zimní přírodě.


Osobně nebo poštou zdarma?

Nákup lyží, bot, vázání, brýlí a snowboardů může být stejně příjemný, jako pobyt na horách. Zákazník nemusí spoléhat jen na obrázky a popis zboží. Může si zajít vlastnoručně vyzkoušet vhodný typ lyží, snowboardů a vybavení do kamenné prodejny. Získá tak zdarma servis, poradí se s odborníky a na hory vyrazí s dobrou náladou a skvělým lyžařským vybavením, které padne přesně jeho stylu a povaze. Dokonalé služby, dlouholetá garance a obrovský výběr potěší každého znalce zimních sportů. A příroda zařídí už jen ten sníh.Internetový obchod Repasport: http://www.repasport.cz

Autor článku: Ondra Potočný

Všechny informace jsou platné ke dni publikování 22.11., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Outdoor vybavení
TOPlist