Outdoorzona.cz

Termíny prázdninových výstav stanů v roce 2012

Stále oblíbenějšími akcemi se v posledních letech stávají výstavy stanů, na nichž si všichni zájemci o stany a jejich příslušenství mohou produkty nejen prohlédnout či vyzkoušet, ale v případě zajmů také na místě zakoupit.

Dnes vám přinášíme přehledný seznam jednotlivých výstav stanů, který si pro všechny nadšence outdoor sportů připravili pracovníci společnosti HUSKY. V seznamu jsou uvedeny všechny výstavy, které jsou pořádány v některém z tuzemských měst (například   Znojmo, Třebíč, Jeseník, Ostrava, Kladno, Teplice, Písek, Třeboň, Plzeň čo Praha). Termíny výstav stanů kopírují (jako obvykle) období letních prázdnin – probíhají od května do srpna.


Smyslem výstav stanů není pouze prezentace zboží jednotlivých společností, které stany vyrábí či nabízí. Kromě vyzkoušení lze stan na výstavě také přímo zakoupit. Jedinou podmínkou je dostupnost stanu u daného dodavatele. V případě vyprodání vybraného stanu však není problém domluvit klasickou objednávku a stan si tak nechat zaslat prodejcem například na dobírku přímo domů.

 


Přehled termínů: http://www.huskycz.cz/vystava-stanu.asp

Autor článku: Ondra Potočný

Všechny informace jsou platné ke dni publikování 18.07., změny vyhrazeny

Diskuze

Jeden komentář

  1. Lukáš
    Lukáš 22.8.2012 at 18.46 ·

    Díky za přehled. I když už prázdniny pomalu končí, určitě využiju. L.

Komentovat příspěvek

Outdoor vybavení
TOPlist