Outdoorzona.cz

Turistické stany Coleman

Známý výrobce outdoorového vybavení - firma Coleman, pro letošní sezónu připravila v sortimentu stanů mnoho novinek. Již jsme si zvykli , že stany této značky poskytují mimořádný výkon a jsou propracované ve všech částech od tropika až po kolíky. Pokud potřebujete opravdu odolný stan při svých cestách za dobrodružstvím , na dovolenou, do kempu nebo na vysokohorskou turistiku jsou tou správnou volbou.

Modelová řada outdoor nabízí snadno postavitelné a spolehlivé stany na výlety do přírody. Všechny modely stanů Coleman mají speciální speciální úpravu UV GUARD , která zabraňuje pronikání UV záření a tím chrání vaše zdraví a zároveň nedochází k vyšisování látky tropika. Můžete si vybrat kopulovou konstrukci nebo prostornější tunelovou. Představiteli této produktové kategorie jsou stany Coleman Darwin a Tasman. Ty se ještě dělí podle počtu osob na Darwin 2, 3 a 4 . To stejné platí i o modelu Tasman. Pokud je za názvem ještě znaménko plus, znamená to, že jde o stan, který je ještě rozšířený o prostornou předsíňku. Tu můžete využít na uložení kol, batožiny nebo na pohodlné vaření.


Další řadu stanů představuje řada Adventure. Stany v této kategorii jsou určeny náročným zákazníkům, kteří míří do hor nebo mimo dosah civilizace. V tom případě ocení opravdu spolehlivý výrobek, který odolá všem povětrnostním vlivům a rozmarům přírody. Zároveň musí být co nejrychleji sestavitelný a skladný. Tyto stany se vyznačují specifickou barevnou kombinací světle zelené a khaki a jsou na nich použity ty nejlepší možné materiály. Mají odlehčené tyče a vysoké parametry voděodolnosti. Mezi typické zástupce této kategorie patří stany Aravis, Monviso a Tatra které je vyrábějí pro 2 případně pro 3 osoby.


Zdroj obrazového materiálu: http://www.trekshop.cz

Autor článku: Ondra Potočný

Všechny informace jsou platné ke dni publikování 14.03., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Outdoor vybavení
TOPlist