Outdoorzona.cz

Outdoor outlet u MALLu – obuv, oblečení a sportovní vybavení se slevou až 75%

Nákupní galerie MALL.cz spustila novou sekci – outdoor outlet, kde bude po celý rok uveřejňovat akční nabídky na skladové zboží ze sortimentu outdoor a sport. Slevy na vybrané produkty dosahují až 75%. Akce jsou vždy limitovány počtem naskladněných kusů.

odkaz

Sortiment produktů v outlet sekci zahrnuje nejčastěji sezónní zboží, jenž „zabírá“ místo ve skladech. Proto se jedná většinou o doprodeje zbývajících několika kusů daného produktu, u oblečení je k dispozici zpravidla jen několik velikostí. Dále se jedná o zboží 2. jakosti – tedy produkty, které byly rozbaleny při předvádění zákazníkům, nebo byly vystaveny přímo na některé pobočce (prodejně) nákupní galerie Mall.cz. Toto zboží má v drtivé většině případů pouze porušený obal. I přesto je jeho cena v sekci outdoor outletu snížena až o 75%.

Outdoorové zboží je rozčleněno do základních kategorií: Batohy, zavazadla; Brýle; Camping, outdoor; Cyklistika; Fitness; Horolezectví; In-line; Míčové sporty; Oblečení; Obuv; Raketové sporty; Termoprádlo; Vodáctví; Zimní sporty. Poslední kategorií jsou akční sety outdoorového zboží.

Kromě outdoor outletu nabízí všechno akční zboží v sekci Mall.cz – výprodej zboží. V této sekci naleznete desítky tisíc zlevněných produktů a to až o 80%.

Outdoor zboží na webu Mall.cz Výprodej zboží na Mall.cz
Autor článku: Ondra Potočný

Všechny informace jsou platné ke dni publikování 06.11., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Outdoor outlet u MALLu – obuv, oblečení a sportovní vybavení se slevou až 75%
Outdoor vybavení
TOPlist