Outdoorzona.cz

OUTLET: Sportovní vybavení od Icebreaker s výraznými slevami

Nákupní galerie Mall.cz výrazně snížila ceny v sortimentu sportovního vybavení a sportovního oblečení. Díky speciálním akčním nabídkám je také velká část sortimentu nyní nabízena s dopravou zdarma. Velkou předností je v neposlední řadě také rozsáhlost nabízených produktů značky Icebreaker v nákupní galerii. Kombinací těchto výhod se tak nákupní centrum Mall.cz stává v době předvánoční téměř outletovým prodejcem produktů od této oblíbené značky. Akce je limitovaná a platí do vyprodání zásob.

odkaz

Výrobky značky Icebreaker jsou známy svou vysokou kvalitou materiálů a zpracování. Produkty od této společnosti jsou realizovány ze stoprocentně přírodní vlny Merino, která je získávána z ovcí chovaných na Novém Zélandu. Přednostmi této vlny jsou tak následující – materiál dýchá lépe než produkty z klasické vlny, materiál je měkký a hebký na dotek, v létě příjemně chladí a v létě naopak hřeje, odolává pachům.

V akční nabídce OUTLET Icebreaker tak nyní naleznete produkty z těchto řad – Boxerky, trenýrky a kalhotky, Běžecká a fitness trička, Běžecké a fitness ponožky, Cyklistické dresy krátký rukáv, Dámská outdoorová trička, Dámské letní cyklistické dresy, Dámské lyžařské ponožky, Dámské mikiny a roláky, Dámské spodky, Dámské spodní prádlo, Dámské trekingové a outdoorové ponožky, Dámské trekingové a outdoorové ponožky, Letní ponožky, Lyžařské ponožky, Mikiny a roláky, Outdoorová trička, Podprsenky, Ponožky, Pánská outdoorová trička, Pánské běžecké a fitness ponožky, Pánské lyžařské ponožky, Pánské mikiny a roláky, Pánské spodky, Pánské spodní prádlo, Pánské trekingové a outdoorové ponožky, Pánské trekingové a outdoorvé ponožky

Icebreaker oblečení dámské Funkční prádlo pánské Funkční prádlo dámské Icebreaker - oblečení pro dámy
Autor článku: Ondra Potočný

Všechny informace jsou platné ke dni publikování 08.11., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

OUTLET: Sportovní vybavení od Icebreaker s výraznými slevami
Outdoor vybavení
TOPlist