Outdoorzona.cz

TIP: Outdoorová kamera GO PRO HD HERO 2 na Mall.cz

Špičkový výrobek, který si zasloužil uznání napříč celým světem. To je outdoorová kamera Go Pro HD. Mezi náš tip jsem tento produkt zařadili poté, co výrobce oznámil vydání další generace této oblíbené kamery – Go Pro HD HERO 3. U nás v outdoorzóně se již nemůžeme dočkat slev na generaci předchozí – tedy HERO2, které jsou jen otázkou času. Pokud tedy o zakoupení této výborné kamery uvažujete, neměli byste přehlédnout nabídku galerie Mall.cz, ve které jsou prozatím produkty 2. řady, nicméně nejnovější kousek na sebe zajisté nenechá dlouho čekat.

odkaz

Produktová nabídka kamer HERO 2 je rozdělena do tří sérií – MOTORSPORT EDITION, Outdoor Edition a SURF EDITION. Každá z těchto edicí má svoje specifika, kterými se focusuje na dané sportovní odvětví. Kamery však lze používat pochopitelně i na jiné sporty. Tou největší předností HD HERO je jejich variabilita a upevnitelnost téměř na cokoliv. Kvalita obrazu je pak přímo úměrná použité optice u Go PRO – nahrává v profesionální kvalitě 1080p, 960p, 720p a WVGA HD rozlišení, rychlostí 30 – 120 snímků za sekundu. (120 snímků při WVGA 848×480 120 úhel záběru). Výdrž její baterie je až 2,5 hodiny na jedno nabití.

Balení GO PRO HERO 2 obsahuje 11 Mpix HD HERO kamera, Dobíjecí 1100 mAh Lithium-Ion baterie, Rychloupínací voděodolný kryt – do 60 metrů, zakřivené lepící držáky, Rovné lepící držáky, Head Strap – čelenka, Vented Strap – pásek na helmu, 3-směrný otočný kloub, USB kabel. Aktuální pořizovací cena GOPRO HERO 2 u Mall.cz je 8 390 Kč. V souvislosti se zařazením nové řady GoPro do nabídky však lze očekávat výrazné slevy.

Kamera GoPro Hero 2 Kamera GoPro HD HERO Příslušenství kamery Go Pro
Autor článku: Ondra Potočný

Všechny informace jsou platné ke dni publikování 10.11., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

TIP: Outdoorová kamera GO PRO HD HERO 2 na Mall.cz
Outdoor vybavení
TOPlist